Lakýrník práškové lakovny

Společnost LAMARK s. r. o., významný český výrobce kovaných plotů a bran, hledá pro svou výrobu uchazeče na pozici lakýrník práškové lakovny

Náplň práce:
Čištění výrobků před lakováním
Nanášení práškové barvy a následné vypalování
Čištění a údržba lakovacího zařízení

Požadavky:
Zručnost, kvalitně odvedená práce, pracovitost, dochvilnost

Nabízíme:
Práce na HPP
Zázemí prosperující firmy
Možnost ubytování
Příspěvky na stravu
Nástup: ihned
Mzda: 24 - 31 tis. Kč
Místo pracoviště: Nový Bydžov - Zábědov

V případě zájmu, o výběrové řízení na danou pozici, nám zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis na e-mail: prace@lamark.cz

Youtube kanál Ploty Lamark

Tweet this

Delicious

Garážová a průmyslová vrata

seo webdesign eStudio