Časté dotazy k plotům a pergolám

Jaká je cena za běžný metr nebo m2?

Na vaši otázku nejde odpovědět bez znalosti konkrétní zakázky a vašich představ. Systém oplocení LAMARK nabízí několik druhů materiálu a desítky variant řešení vzhledu. Navíc brány, branky i ploty vyrábíme na míru. Abychom mohli říci cenu, musíme od každého zákazníka zjistit alespoň pár základních informací. Nejrychlejší cestou ke stanovení vaší ceny je vyplnění formuláře kalkulace ceny. Nezabere ani 3 minuty a velmi rychle zjistíte cenu všech součástí oplocení.

 

Je možné před objednávkou konzultace plotového řešení?

Určitě ano, rádi se za vámi zastavíme a navrhneme vám optimální řešení přímo na místě. Před bezplatným poradenstvím na místě realizace vyplňte prosím formulář kalkulace ceny. Po jeho vyplnění se vám ozve náš obchodní zástupce a nabídne termín schůzky. Až po ní se můžete v klidu rozhodnout, zda budete mít o oplocení Lamark zájem, či nikoli. Pokud již máte cenovou kalkulaci, obraťte se ohledně konzultace na svého obchodního zástupce.

 

Nabízíte také stavební práce? Zdíte nebo zabetonováváte sloupky? Připravujete elektroinstalaci?

Společnost LAMARK nabízí v rámci systému oplocení pouze prvky z kovu. Tedy vjezdové brány, vchodové branky, plotové dílce a ocelové či hliníkové sloupky. Případné zděné nebo betonové sloupky si musí náš klient připravit sám. Ocelové a hliníkové sloupky nabízíme ve variantě na patku (šroubujeme do připraveného základu v rámci montáže) nebo na zabetonování do základu (zabetonování realizuje klient sám). Jak správně připravit místo a kabely elektroinstalace pro bezproblémovou montáž plotu LAMARK radí dokument stavební připravenost.

 

Prodáváte standardizované rozměry plotů? Jaké máte skladové zásoby?

Všechny prvky oplocení LAMARK vyrábíme na míru přesně podle zaměření v místě realizace. Jsme tedy schopni oplotit téměř jakýkoli prostor, což uvítají zejména zájemci o rekonstrukci plotu, kterou je třeba realizovat například na stávajících zděných nebo betonových sloupcích. Standardizované rozměry tedy nenabízíme.

 

Jsou ploty LAMARK z plného materiálu? Jakou mají povrchovou úpravu?

Kované plotové výplně realizujeme z plné oceli o průřezu 14×14 mm. Kované ploty jsou po celém povrchu žárově zinkované a finální úpravou je práškově nanesená barva, která se následně vypaluje v peci. Unikátní povrchová úprava tak zajišťuje ochranu plotu na desítky let a úplně tak odpadá potřeba renovace (broušení, natírání…). Hliníkové ploty a tahokov ploty (materiál také hliník) jsou bezúdržbové sami o sobě.

 

Provádíte také montáž plotu? Dodáváte brány s pohonem?

Součástí realizace oplocení LAMARK je doprava, montáž a nabízíme také záruční i pozáruční servis. Vjezdovou bránu LAMARK si může každý klient doplnit i o automatický pohon na dálkové ovládání. Jak připravit kabely pro montáž automatické brány uvádí dokument stavební připravenost. Aby montáž plotu proběhla v případě vrtání do betonových tvarovek bez problémů, je třeba zajistit, aby výplňový beton pro zalití tvarovek byl dostatečně pevný a správně zhutněn (aby dosahoval mimo jiné správné hodnoty nasákavosti). Bližší informace k tomuto tématu nabízí třeba reportáž České televize.

 

Je možné si objednat plot i na Slovensko?

Ano. Naše produkty včetně služeb dodáváme také na Slovensko.

 

Provádíte také zaměření plotu?

Ano. Po podepsání objednávky a správné přípravě místa pro montáž (viz dokument stavební připravenost) přijede na místo realizace náš technik, který provede přesně zaměření a vytvoří na jeho základě projektovou dokumentaci pro výrobu.

 

Umíte vyrobit i vjezdovou bránu ve svahu?

Vjezdovou bránu ve svahu není možné realizovat u samonosné a kolejnicové brány. Možné to je po konkrétním posouzení v rámci křídlových bran. Toto atypické řešení je vždy za příplatek.

 

Umíte vyrobit i teleskopickou bránu?

Teleskopickou konstrukci brány nabízíme ve variantě dvoudílné i třídílné.

 

Jaká je maximální šířka vjezdové brány?

Maximální doporučenou šířku průjezdu máme pro brány stanovenou na 6 metrů (u jednokřídlé otočné brány pouze do 3,5 metru). Maximální doporučená výška je 2 metry. Zbytek je však zcela na vašem přání. Brány totiž vyrábíme na míru přesně podle zaměření v místě realizace.

 

Mohu si sám naprogramovat nový dálkový ovladač na bránu?

Ano. Pusťte si video jak naprogramovat nový ovladač HÖRMANN nebo si stáhněte jednoduchý návod jak naprogramovat ovladač NICE.

 

Nabízíte také tištěný katalog?

Ano. Zdarma si ho můžete objednat prostřednictvím našeho formuláře.

 

Nenašli jste odpověď na svou otázku?

Napište nám pomocí formuláře. Zprávu obdržíme do mailové schránky a co nejdříve se budeme snažit na ni reagovat.

Případně využijte naší infolinky a rovnou volejte 495 582 010.

Napište nám
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.