Od 18. září vystavujeme na veletrhu FOR ARCH v Praze a rozdáváme 1 000 volných vstupenek

Od 18. do 22. září bude LAMARK jedním z vystavovatelů v areálu PVA Expo Praha. V Letňanech se v rámci veletrhu FOR ARCH 2018 sejdou přední firmy z oblasti bydlení, staveb a rekonstrukcí v České republice. Na našem stánku uvidíte mimo jiné model kované vjezdové brány nebo plotový dílec hliníkového plotu a řadu dalších věcí, které vám dají ucelený přehled o všech produktech LAMARK. I letos nabízíme na veletrh volné vstupenky!

Jak získat volnou vstupenku na FOR ARCH 2018

Je to jednoduché. Je třeba vyplnit formulář na níže uvedeném odkazu a vstupenka vám dorazí v elektronické podobě na vámi uvedený e-mail. U generátoru vstupenek je také vidět, kolik vstupenek ještě zbývá.

chci volnou vstupenku

volná vstupenka na veletrh FOR ARCH

Jak najít na FOR ARCH 2018 stánek LAMARKu

Předního výrobce vjezdových bran, vchodových branek a plotů můžete navštívit v hale č. 3. Stánek LAMARKu má označení 3A04 (ke stánku se dostanete nejrychleji vstupem C nebo D). Od úterka do soboty nás můžete navštívit kdykoli mezi 10:00 a 18:00. Poslední den veletrhu, v sobotu, je areál otevřen do 17:00.

mapa areálu PVA Expo pro FOR ARCH 2018
Jak to vypadá a probíhá na našem stánku prozradí i fotogalerie z loňského mezinárodního veletrhu FOR ARCH.
vzorky plotových výplní tahokovkatalog kovaných plotůkomunikace s klienty na našem stánkuukázkový plotový dílecveletržní stánek LAMARK
Kromě ukázek našich produktů a poradenství k nim můžete na našem stánku získat také katalog kovaných plotů, tahokov plotů a nově i plotů z hliníku. Pokud byste měli zájem o sestavení cenové kalkulace vašeho nového oplocení, nezapomeňte přijít na veletrh s jeho rozměry.

Prohlédněte si reportáž z minulého veletrhu

Chcete znát cenu oplocení od LAMARKu?
Chcete znát cenu oplocení od LAMARKu?
spočítejte si ji