Od 17. září vystavujeme na veletrhu FOR ARCH v Praze a rozdáváme volné vstupenky

Od 17. do 21. září bude LAMARK jedním z vystavovatelů v areálu PVA Expo Praha. V Letňanech se v rámci jubilejního 30. veletrhu FOR ARCH 2019 sejdou přední firmy z oblasti bydlení, staveb a rekonstrukcí v České republice. Na našem stánku uvidíte mimo jiné model kované vjezdové brány nebo plotový dílec hliníkovéhotahokov plotu a řadu dalších věcí, které vám dají ucelený přehled o všech produktech LAMARK. I letos nabízíme na veletrh volné vstupenky!
04

Jak získat volnou vstupenku na FOR ARCH 2019

Je to jednoduché. Je třeba vyplnit formulář na níže uvedeném odkazu a vstupenka vám dorazí v elektronické podobě na vámi uvedený e-mail. U generátoru vstupenek je také vidět, kolik vstupenek ještě zbývá.

chci volnou vstupenku

volná vstupenka na veletrh FOR ARCH

Jak najít na FOR ARCH 2019 stánek LAMARKu

Předního výrobce vjezdových bran, vchodových branek a plotů můžete navštívit v hale č. 3. Stánek LAMARKu má označení 3A05 (ke stánku se dostanete nejrychleji vstupem C nebo D). Od úterka do soboty nás můžete navštívit kdykoli mezi 10:00 a 18:00. Poslední den veletrhu, v sobotu, je areál otevřen do 17:00.

mapa areálu PVA Expo pro FOR ARCH 2018
Jak to vypadá a probíhá na našem stánku prozradí i fotogalerie z loňského mezinárodního veletrhu FOR ARCH.
1110090807060504030201
Kromě ukázek našich produktů a poradenství k nim můžete na našem stánku získat také katalog kovaných plotů, tahokov plotů a nově i plotů z hliníku. Pokud byste měli zájem o sestavení cenové kalkulace vašeho nového oplocení, nezapomeňte přijít na veletrh s jeho rozměry.

Prohlédněte si reportáž z minulého veletrhu

Chcete znát cenu oplocení od LAMARKu?
Chcete znát cenu oplocení od LAMARKu?
spočítejte si ji