Od 22. března vystavujeme na veletrhu bydlení FOR HABITAT v Praze a rozdáváme 1 000 volných vstupenek

Od 22. do 25. března bude LAMARK jedním z vystavovatelů v areálu PVA Expo Praha. V Letňanech se v rámci veletrhu FOR HABITAT 2018 sejdou přední firmy z oblasti bydlení, staveb a rekonstrukcí v České republice. Na našem stánku uvidíte řadu novinek. Model kované vjezdové brány nebo plotový dílec hliníkového plotu budou jedním z nich. I letos nabízíme na veletrh volné vstupenky.
veletržní stánek LAMARK

Jak získat volnou vstupenku na FOR HABITAT 2018

Je to jednoduché. Je třeba vyplnit formulář na níže uvedeném odkazu (kliknutím na obrázek volné vstupenky) a vstupenka vám dorazí v elektronické podobě na vámi uvedený e-mail. U generátoru vstupenek je také vidět, kolik vstupenek ještě zbývá.

chci volnou vstupenku

volná vstupenka na veletrh FOR HABITAT

Jak najít na FOR HABITAT 2018 stánek LAMARKu

Předního výrobce vjezdových bran, vchodových branek a plotů můžete navštívit v hale č. 4. Stánek LAMARKu má označení 4B03 (ke stánku se dostanete nejrychleji vstupem D). Od čtvrtka do soboty nás můžete navštívit kdykoli mezi 10:00 a 18:00. Poslední den veletrhu, v neděli, je areál otevřen do 17:00.

forhabitat2018-mapa
Jak to vypadá a probíhá na našem stánku prozradí i fotogalerie z loňského mezinárodního veletrhu FOR ARCH.
vzorky plotových výplní tahokovkatalog kovaných plotůkomunikace s klienty na našem stánkuukázkový plotový dílecveletržní stánek LAMARK
Kromě ukázek našich produktů a poradenství k nim můžete na našem stánku získat také katalog kovaných plotů, tahokov plotů a nově i plotů z hliníku. Pokud byste měli zájem o sestavení cenové kalkulace vašeho nového oplocení, nezapomeňte přijít na veletrh s jeho rozměry.

Prohlédněte si reportáž z minulého veletrhu

Chcete znát cenu oplocení od LAMARKu?
Chcete znát cenu oplocení od LAMARKu?
spočítejte si ji