Od 21. března vystavujeme na veletrhu bydlení FOR HABITAT v Praze a rozdáváme 1 000 volných vstupenek

Od 21. do 24. března bude LAMARK jedním z vystavovatelů v areálu PVA Expo Praha. V Letňanech se v rámci veletrhu FOR HABITAT 2019 sejdou přední firmy z oblasti bydlení, staveb a rekonstrukcí v České republice. Na našem stánku uvidíte model kované vjezdové brány nebo plotové dílce hliníkového plotu a tahokov plotu a můžete získat náš katalog. Samozřejmě vám poradíme vše ohledně realizace oplocení. I letos nabízíme na veletrh volné vstupenky.
Veletržní stánek LAMARKu

Jak získat volnou vstupenku na FOR HABITAT 2019

Je to jednoduché. Je třeba vyplnit formulář na níže uvedeném odkazu (kliknutím na obrázek volné vstupenky) a vstupenka vám dorazí v elektronické podobě na vámi uvedený e-mail. U generátoru vstupenek je také vidět, kolik vstupenek ještě zbývá.

chci volnou vstupenku

volná vstupenka na veletrh FOR HABITAT

Jak najít na FOR HABITAT 2019 stánek LAMARKu

Předního výrobce vjezdových bran, vchodových branek a plotů můžete navštívit v hale č. 4. Stánek LAMARKu má označení 4A04 (ke stánku se dostanete nejrychleji vstupem D). Od čtvrtka do soboty nás můžete navštívit kdykoli mezi 10:00 a 18:00. Poslední den veletrhu, v neděli, je areál otevřen do 17:00.

Jak to vypadá a probíhá na našem stánku prozradí i fotogalerie z loňského mezinárodního veletrhu FOR ARCH.
1110090807060504030201
Kromě ukázek našich produktů a poradenství k nim můžete na našem stánku získat také katalog kovaných plotů, tahokov plotů a nově i plotů z hliníku. Pokud byste měli zájem o sestavení cenové kalkulace vašeho nového oplocení, nezapomeňte přijít na veletrh s jeho rozměry.

Prohlédněte si reportáž z minulého veletrhu

Chcete znát cenu oplocení od LAMARKu?
Chcete znát cenu oplocení od LAMARKu?
spočítejte si ji