LAMARK vstoupil do Síně slávy Diamantů českého byznysu

Česká společnost LAMARK byla oceněna za své vynikající výsledky a vstoupila do Síně slávy v rámci prestižního projektu Diamanty českého byznysu pro Pardubický kraj. Tento projekt, garantovaný Českou hospodářskou komorou a ČVUT, oceňuje firmy, které dosahují mimořádného úspěchu a inovací. LAMARK se tak zařadil po bok významných firem jako je ZD Všestary, Fosfa a Replast.

 

Dvacet let inovací a udržitelnosti

Společnost LAMARK byla založena v roce 2004 a specializuje se na výrobu designových plotůpergol. Během dvaceti let se společnost vypracovala z malé firmy na největšího českého výrobce v této oblasti. S více než 150 zaměstnanci a neustálými inovacemi LAMARK nadále posouvá hranice kvality a designu.

Fotovoltaika LAMARK

LAMARK se také zaměřuje na udržitelnost a ekologickou výrobu. V letošním roce firma spustila fotovoltaickou elektrárnu, která pokrývá významnou část její energetické potřeby. Do svého vozového parku nakupuje elektromobily, aktivně podporuje regionální akce a neziskové organizace.

 

 

 

 

 

 

 

Milan Kučera LAMARK"Přijetí do Síně slávy je pro nás obrovskou poctou a potvrzením tvrdé práce celého našeho týmu. Toto ocenění nás motivuje k dalšímu rozvoji a inovacím," uvedl Milan Kučera, zakladatel a ředitel společnosti LAMARK, při slavnostním předávání ocenění. "Naším cílem je i nadále růst, nejen na domácím trhu, ale také v zahraničí. Neustále vyvíjíme naše procesy a zaměřujeme se na co nejefektivnější řízení našeho podnikání."

 

 

 

 

 

LAMARK se zařadil mezi oceněné firmy nejen za svůj ekonomický úspěch, ale i za svou angažovanost v oblasti udržitelnosti a podpory regionu. Ocenění Diamanty českého byznysu a zařazení do Síně slávy je potvrzením úspěchu firmy a inspirací pro další podnikatele, kteří se snaží o odpovědné a udržitelné podnikání.