LAMARK oslavil 15 let na českém trhu. Popřát přišel dlouhý zástup gratulantů

LAMARK oslavil 15 let na českém trhu
Letos je tomu již 15 let, kdy byla založena firma LAMARK. Tedy značka, která je dnes neoddělitelně spjata s ploty. Za tuto dobu jsme oplotili více než 5 000 rodinných domů. LAMARK začínal s kovanými ploty, ke kterým v posledních letech přibyly ploty z tahokovu a hliníku. Významné jubileum jsme oslavili v kruhu zaměstnanců a partnerů v Novém Bydžově. Tedy v domově naší výrobní haly.

Podívejte se na videoreportáž z oslav 15. výročí

"Velmi nás těší rostoucí zájem o naše produkty a služby. Díky patří našim zaměstnancům, kteří jsou hnacím motorem firmy a mají velkou zásluhu na tom, že plot od LAMARKu je dnes předním hráčem na trhu," řekl v rámci oslav majitel společnosti LAMARK Milan Kučera. "Na začátku letošního roku jsme si ověřili i to, že se ploty LAMARK dobře prodávají také v Německu. Budoucnost tedy patří dalšímu růstu," dodal v pátek odpoledně Kučera.

Fotoreportáž z oslav

Zaměstnanci připravili pro majitele malý dárekLAMARK ploty slaví 15 letSlavností zakrojení dortuLogo výročí 15 let LAMARKuMilan Kučera s hostyZ množství hostů jsme měli radostChill-out zónu hosté oslav rádi využiliLetecký simulátor na oslavách 15 let LAMARKuRC modely se nezastavilyStolní fotbálek se těšil zájmuVýherce tomboly David CejnarBackstageJosef Mráz byl jedním z respondentů na pódiuSladké v barvách oslavMilan Kučera a moderátor Mirek VaňuraMilan Kučera s hostyChill-out zóna na oslavách 15 let LAMARKuCyklotým LAMARKModerátor Mirek VaňuraŘeditelka obecně prospěšné společnosti Aufori Mgr. Lenka MatouškováTomáš Jedlička na pódiuSportovní atraktivity si hosté také užiliKapela Fanda a jeho bandaKapela Fanda a jeho bandaKapela Fanda a jeho bandaStarosta Nového Bydžova Ing. Pavel LoudaNa oslavách jsme přivítali 100 hostůMajitel Milan Kučera a marketingový specialista David Pozník na oslavách 15 let LAMARKuMilan Kučera s hostyVedoucí skladu Petr Šagát na oslavách 15 let LAMARKuObsluha cateringu