Společnost LAMARK získala certifikát EN 1090

Společnost LAMARK, známá svou výrobou plotůpergol, s radostí oznamuje, že získala certifikát ČSN EN 1090-2,3. Tento certifikát je pro firmu velkým úspěchem a potvrzuje její závazek k nejvyšší kvalitě a bezpečnosti produktů. Společnost LAMARK je na trhu již 20 let a toto ocenění je významným milníkem v její historii.
LAMARK CE značka
Certifikát ČSN EN 1090-2,3 je evropskou normou zaměřenou na výrobu ocelových a hliníkových konstrukcí. Pokrývá všechny fáze od návrhu, přes výrobu, až po montáž a údržbu. Získání certifikátu ukazuje, že LAMARK splňuje přísné požadavky a může dodávat produkty nejvyšší kvality.

Jsme velmi hrdí ze získání tohoto certifikátu. Je to výsledek tvrdé práce a nasazení celého týmu,“ řekl Milan Kučera, ředitel společnosti LAMARK. „Tento certifikát nám otevírá nové možnosti na evropském trhu a potvrzuje, že splňujeme i ty nejvyšší požadavky našich zákazníků.“ LAMARK dlouhodobě investuje do inovací a modernizace svých výrobních zařízení, stejně jako do odborného vzdělávání svých zaměstnanců. Certifikace ČSN EN 1090-2,3 nejen že zvyšuje důvěru zákazníků ve výrobky společnosti, ale také zajišťuje jejich bezpečnost a spolehlivost, což je klíčové ve stavebnictví.

Tento certifikát je pro nás nejen oceněním, ale i motivací pokračovat v našem úsilí o dosažení výjimečnosti,“ dodal Milan Kučera. „Díky tomuto úspěchu jsme nyní ještě více odhodláni poskytovat našim zákazníkům ty nejlepší možné produkty a služby.