Společnost LAMARK získala ocenění Czech Superbrands 2024

S radostí oznamujeme, že společnost LAMARK získala prestižní ocenění Czech Superbrands 2024! Toto vysoce ceněné ocenění je vyhrazeno pouze značkám, které vynikají špičkovým výkonem, kvalitou a důvěryhodností ve svém oboru. Jako přední český výrobce pergol a plotů jsme nesmírně hrdí na toto uznání.

LAMARK - Super Brands

Program Czech Superbrands je celosvětově uznávaný a jeho cílem je identifikovat a ocenit nejlepší značky na trhu. 

Titul Czech Superbrands je výsledkem důkladného výběrového procesu, jenž hodnotí nejen kvalitu produktů a služeb, ale také inovace, zákaznickou spokojenost a celkový přínos pro trh. Pro LAMARK, českého výrobce pergolplotů, je tento titul obrovským uznáním a potvrzením, že patříme mezi elitu českých značek a jsme uznávaným lídrem ve svém oboru.


Toto ocenění by nebylo možné bez podpory našich zákazníků a obchodních partnerů. Jejich důvěra a spokojenost s našimi pergolami a ploty jsou pro nás klíčové a toto uznání je pro nás potvrzením, že naše úsilí o poskytování špičkových výrobků a služeb je správná cesta.


Dosažení tohoto významného úspěchu by nebylo možné bez neúnavné práce a nasazení našich zaměstnanců. Společně budeme i nadále usilovat o neustálé zlepšování našich pergol a plotů, abychom si udrželi důvěru našich zákazníků a nadále splňovali vysoké standardy, které jsou s oceněním Czech Superbrands spojené.


Děkujeme za vaši podporu a těšíme se na další společné úspěchy.