10 let pro LAMARK. Milan Kučera ocenil své zaměstnance

60 účastníků si teambuilding užilo
V pátek 20. srpna se všichni zaměstnanci sešli v kempu Stříbrný rybník v Hradci Králové, kde byl v místním Adrenalin parku naplánován teambuilding. V úvodu poděkoval majitel LAMARKu Milan Kučera Emilu Mundierovi a Josefu Mrázovi. Dva zaměstnanci, kteří pracují pro LAMARK již více než 10 let, obdrželi dárkové poukazy v hodnotě 15 000 Kč.
Ocenění zaměstnanci Josef Mráz a Emil Mundier

Následně se pod taktovkou agentury FirmSport rozběhl program teambuildingu, který nesl název "Grand prix". Účastníci byli rozděleni do 6 skupin. Cílem bylo v družstvech prolnout zaměstnance z různých oddělení. Vedle sebe "v jednom dresu" se tak objevili například IT technik, svářeč nebo ředitel výroby a obchodník. Dopoledne jsme strávili na atrakticích zejména sportovního charakteru, kde jednotlivé týmy sbírali body. Za ty si v odpolední části nakupovali materiál na kreativní část. Tou byla stavba závodního vozu. Vyvrcholením bylo defilé všech aut a měřená jízda 1 okruhu závodní tratě.

Družstva na prvních 3 místech obdržela medaile. Po celý den bylo k dispozici bohaté občerstvení. To včetně závěrečné večerní párty nám zajistila restaurace Na Stříbrňáku.