Historie a filozofie

Když v roce 2004 začaly vznikat první ploty pod značkou LAMARK, čítal náš tým hrstku nadšenců. Myšlenka kvalitního českého výrobku však našla na trhu tak velkou odezvu, že na sebe významný růst firmy nenechal dlouho čekat.
Zvyšující se přísun zakázek vyvrcholil v roce 2016 výstavbou naší vlastní výrobní haly, kde se dnes o produkci stará den co den několik desítek pracovníků.
Touha po neustálém zlepšování produktů a služeb přetrvala. I díky ní je dnes LAMARK předním výrobcem bezúdržbových bran, branek a plotů v České republice a podílí se na vytváření moderních trendů v rámci tohoto segmentu.
 
majitel společnosti Milan Kučera, momentka z výrobního závodumajitel společnosti Milan Kučera, před výrobní halou v Novém Bydžověmajitel společnosti Milan Kučera, momentka z kanceláře

„Zakládáme si na výrobě oplocení z kvalitních materiálů. Využíváme moderní technologie, současně však ctíme tradiční postupy. Jsme ryze česká firma, která je pyšná na dlouhou životnost svých výrobků a komplexní nabídku souvisejících služeb.“

Milan Kučera
majitel společnosti LAMARK

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.