Bezúdržbové kované oplocení vyrábíme z oceli. Součástí produktu je také doprava a montáž.

kovaný plot - luxusní

Plot si vybíráte na desítky let, stejně jako spolehlivý vůz, hypotéku na dům nebo milujícího partnera. Při výběru plotu stojíte před řadou důležitých rozhodnutí. Vybírat byste si ovšem měli podle toho, co se líbí a vyhovuje vám, nikoli sousedům či kolemjdoucím. Rádi vám pomůžeme zorientovat se v materiálech, zvolit správnou velikost plotových dílců nebo perfektní vjezdovou bránu, která zapadne na váš pozemek jako ulitá. Výběr konkrétního stylu a designu už je jen a jen na vás.

Proč si vybrat plot od LAMARKU?

 

10 let záruka

Přečtěte si více o
záručních podmínkách.

 

Originál na míru

Každý plot zaměříme
na místě realizace.

 

Bezúdržbové ploty

Minimální péče o plot.

 

 

Od Aše
po Jablunkov

Oplocení montujeme
po celé České republice
.

 

16 000 realizací

Od roku 2004 pilujeme
své dovednosti každý den.

Ploty LAMARK sedí na milimetr přesně. Každý plot je originál na zakázku, který přijedeme zaměřit a pomůžeme vám navrhnout i vyladit všechny maličkosti. Jsme připraveni na všechny zvídavé otázky, kalkulace různých materiálových řešení a poskytujeme špičkové poradenství. Plot vyrobíme v našem výrobním areálu v Novém Bydžově, spolehlivě dopravíme k vám domů a během jediného dne namontujeme. Záruční i pozáruční servis jsou samozřejmostí.

Provedeme vás výběrem plotu

Je toho na vás až až? Pomůžeme vám zorientovat se v celkové nabídce a vybrat si přesně takový design, který se bude hodit k vaší stavbě, vašemu stylu nebo vašim bílým růžím. Všech výše uvedených 11 bodů názorně v krátkém videu vysvětluje náš zkušený technik Josef Mráz. Prohlédněte si kompletní specifikaci jednotlivých komponentů a nechte se inspirovat možnostmi.
kovane-ploty-katalog2021

Zalistujte si u kávy tištěným katalogem

Při výběru plotu se rádi natáhnete do svého oblíbeného ušáku nebo si chcete jenom zalistovat katalogem u lampičky před spaním? Žádný problém. Vyplňte nám základní údaje a za pár dnů na vás katalog vykoukne ze schránky.

Prohlédnete si v něm vjezdové brány, vchodové branky i plotové dílce. Jste-li připraveni na realizaci, jistě uvítáte i technický dokument Stavební připravenost.

 

POŠLETE MI KATALOG 

Vyberte si plot vašeho srdce

Na českém trhu působíme od roku 2004. Za tu dobu jsme navrhli, vyrobili a namontovali přes 5 000 plotů. Ke každé realizaci přistupujeme s velkou pokorou, dbáme na perfektní kvalitu i pečlivost provedení. Každý jeden plot pro vás ovšem vyfotit nemůžeme, proto jsme připravili přehled Ukázkových realizací, kde si můžete prohlédnout fotografie vjezdových bran, vchodových branek a plotů. Najdete v nich také přehledné specifikace vybraných projektů.
Reportáž o kovaných plotech LAMARK v pořadu Polopatě od České televize

LAMARK v České televizi

Náš technický ředitel Josef Mráz byl opět za hvězdu. V nejsledovanějším hobby pořadu Polopatě České televize vyprávěl o výběru plotu k rodinnému domu. V reportáži o kovaných plotech se dozvíte vše podstatné o vjezdových branách, vchodových brankách a plotech.

Jak drahý je levnější plot?

Pořizovací náklady kovaného plotu jsou určitě vyšší než u plotu dřevěného či plastového. Rozdíl v ceně se ovšem po pěti, deseti či dvaceti letech velmi rychle vyrovná. Zatímco dřevěný plot musíte minimálně jednou za tři roky kompletně zrenovovat, kovaný plot vydrží bez povšimnutí dobrých 35 let. Do dřevěného plotu tak neustále investujete peníze i čas, který byste mohli strávit smysluplnějším způsobem než se štětcem v ruce. Místo renovace plotu si tak každý rok dopřejete jeden prodloužený víkend navíc.

„Náš dřevěný plot jsme museli téměř každou druhou sezónu brousit, natírat a lakovat. Kromě času nás to stálo i nemalé peníze. Proto jsme se rozhodli pro změnu,“ vysvětluje ve videoreportáži zákazník společnosti Lamark.

Lamark On-line konfigurátor

Nechte si zjistit cenu nového plotu k vašemu pozemku.
Zabere to jen pár minut.

Kalkulovat cenu
Josef Mráz, technik pro vývoj a inovace LAMARKu

"Neustále se zabýváme vývojem našich výrobků a zdokonalováním našich služeb. Dbáme na kvalitu zpracování a v oblasti designu oplocení dlouhodobě určujeme trendy v České republice."

Josef Mráz
technický ředitel LAMARKU

Kompletní realizace nového plotu

Ploty děláme už přes patnáct let a víme, že celá realizace má své postupy, které nelze uspěchat. Naším cílem je dodávka plotu, který vám vydrží dlouhá léta. A na takovou kvalitu se vyplatí počkat. Nebojte, nebudou to měsíce, ale týdny. Postaráme se o to, abyste s novým plotem neměli prakticky žádné starosti.
Poradíme
Zdarma vás navštíví náš obchodní zástupce.
1

Poradíme

Zdarma vás navštíví náš obchodní zástupce.
Objednáte
Až poté, co obdržíte nezávaznou cenovou nabídku.
2

Objednáte

Až poté, co obdržíte nezávaznou cenovou nabídku.
Zakreslíme
Díky zaměření vytvoříme projektovou dokumentaci.
3

Zakreslíme

Díky zaměření vytvoříme projektovou dokumentaci.
Servisujeme
Nabízíme pravidelný záruční i pozáruční servis.
6

Servisujeme

Nabízíme pravidelný záruční i pozáruční servis.