Deskové plotové dílce

Plotový dílec
Plotový dílec

Plotové dílce LAMARK vyrábíme stejně jako všechny další prvky oplocení na míru, přesně dle zaměření u vás doma. U hliníkových deskových plotových dílců doporučujeme volit spíše menší výšku (pokud má plot podezdívku tak do 100cm, pokud bude až od země pak 150 – 160 cm). Ta je esteticky atraktivnější a takové plot se hodí velmi dobře například k rodinnému domu. Poměr stran u dílců doporučujeme držet v poměru 1:2 (výška:šířka) případně 1:2,5. Všechny rozměry jsou však zcela na vás a vyrobíme je dle vašeho přání. Stříšky sloupků plotu by měly být nad horní hranicí plotových dílců.

plotovy-dilec-aledo
plotovy-dilec-arnes
plotovy-dilec-batea
plotovy-dilec-beget
plotovy-dilec-josa
Plotové dílce z hliníku lze objednat samostatně nebo společně s vjezdovou bránou a vchodovou brankou. Součástí jedné objednávky může být samozřejmě více plotových dílců stejných nebo různých rozměrů.

Jsou bezúdržbové

Nemusíte se bát nákladů na renovaci. Hliník sám o sobě nekoroduje. Finální úpravou je nanášení práškové barvy, která se následně vypaluje v peci. I díky tomu můžeme na všechny prvky oplocení LAMARK dávat našim zákazníkům záruku 10 let.
Už máte vybráno?

Už máte vybráno?

kalkulovat cenu