Tahokov ploty, plotové dílce k rodinným domům

Plotový dílec
Plotový dílec

Plotové dílce LAMARK vyrábíme stejně jako všechny další prvky oplocení na míru, přesně dle zaměření u vás doma. U kovových plotových dílců doporučujeme volit spíše menší výšku (pokud má plot podezdívku tak do 100cm, pokud bude až od země pak 150 – 160 cm). Ta je esteticky atraktivnější a takové plot se hodí velmi dobře například k rodinnému domu. Poměr stran u dílců doporučujeme držet v poměru 1:2 (výška:šířka) případně 1:2,5. Všechny rozměry jsou však zcela na vás a vyrobíme je dle vašeho přání. Stříšky sloupků plotu by měly být nad horní hranicí plotových dílců. Tahokov ploty od LAMARKu se vyrábí kompletně z hliníku.

Plotové dílce z tahokovu montované do betonových sloupků
Tahkov plotové dílce ve zděné zídce
Plotové dílce z tahokovu lze objednat samostatně nebo společně s vjezdovou bránou a vchodovou brankou. Součástí jedné objednávky může být samozřejmě více plotových dílců stejných nebo různých rozměrů.
Už máte vybráno?

Už máte vybráno?

kalkulovat cenu

Dílce montujeme do speciálních úchytů

Abychom zajistili perfektní umístění plotových dílců do sloupků, používáme pro spojení dílce a sloupku speciální úchyty. Ty zajistí bezproblémovou montáž a vodorovné umístění i v problematických místech a fungují jak ve zděných/betonových sloupcích, tak také v ocelových.

Bílý plotový dílec z tahokovuPlotový dílec z tahokovuDlouhá řada plotových dílců z tahokovuNízký plotový dílec v betonové zídce