Příslušenství pro bioklimatické pergoly

otevrene-lamely-pergola
pergola-zavrene-lamely

Osvětlení

Osvětlení pro pergoly LAMARK je umístěno po obvodu konstrukce rámu. LED páska má na sobě krytku, která funguje jako rozptylná světelná plocha. Můžete si zvolit plnohodnotné osvětlení nebo ambientní pro relaxační účely.

Pohon a řídící jednotka

Pohyb otočných lamel zajištuje sada dvou prvků a to pohon a řídící jednotka. Řídící jednotka je umístěna společně s pohonem v obvodovém rámu a je zakryta víčkem obvodového profilu. Řídící jednotka má v sobě i čidla, která zajistí v zimním období pootevření lamel tak, aby nedošlo k přimrznutí lamel/těsnění k sobě.

Dešťové čidlo

Praktickým doplňkem je dešťové čidlo, které svou funkci plní i při sněhu. Je schopno automaticky zavřít lamely a tím zajistit komfort a bezpečí osob i majetku v prostorách pergoly. V případě sněhového režimu zajišťuje stabilitu konstrukce tím, že během zasněžení otevře lamely do svislé polohy, aby nedošlo k jejich zbytečnému zatěžování. Dešťové čidlo je vždy součástí našeho produktu. Další čidla patří k doplňkovému vybavení.

Větrné čidlo

Pro zajištění bezpečnosti screenových rolet nebo jiných pohyblivých prvků doporučujeme využít větrného čidla, které je schopno dát povel řídící jednotce pergoly nebo pohonům screenových rolet. Větrné čidlo zajistí v případě, že dosáhne vítr kritické síly vytažení screenových rolet. Větrná čidla se dají dodat ve dvou variantách.

Sluneční čidlo

Sluneční čidlo je schopno zajistit otevírání a zavírání lamel, screenů. Toto čidlo v samostatném provedení pouze dává základní povel a to stáhni/vytáhni rolety nebo lamely. Samostatně nelze nastavit scénáře a bez zásahu do programu pohonu nelze dočasně vyřadit.

Led Reciever

Díky řídící jednotce lze řešit vypnutí, zapnutí světel a také stmívání, pakliže je stmívání součástí dodávky.

Ovládání

Díky plné kompatibilitě Somfy je toto řešení stavěno na jeden ovladač. Všechny pohony a to jak lamel, screenových rolet, osvětlení a dalších řešíme vždy jedním ovladačem, který může být do ruky a nebo jej můžete umístit kam zákazník chce. Ovladač, který je v základním nastavení je dálkový, ale jako doplněk můžeme zákazníkovi nabídnout nástěnný ovladač a ten nikdy nemusíme vrtat.

Zjistěte si cenu nové pergoly.Zabere to jen pár minut.

Zjistěte si cenu nové pergoly.
Zabere to jen pár minut.

kalkulovat cenu