Příslušenství pro pergoly

otevrene-lamely-pergola
pergola-zavrene-lamely

Osvětlení

Osvětlení pro pergoly LAMARK je pozicováno po obvodu konstrukce rámu. LED páska má na sobě ještě krytku, která funguje jako difuzor. Můžete si zvolit plnohodné osvětlení nebo ambientní pro relaxační účely.

Pohon a řídící jednotka

Pohyb otočných lamel zajištuje sada dvou prvků a to pohon a řídící jednotka. Řídící jednotka je umístěna společně s pohonem v obvodovém rámu a je zakryta víčkem obvodového profilu. Řídící jednotka má v sobě i čidla, která zajistí v zimním období pootevření lamel tak, aby nedošlo k přimrznutí lamel/těsnění k sobě.

Dešťové čidlo

Velmi vhodným automatizovaným řešením je dešťové čidlo, toto čidlo má možnost dvou cest a do je senzor pro déšť tak zároveň je vhodné jako čidlo sněhové. V rámci své funkce je schopen řešit automatické zavření lamel při dešti a tím zajistit 100% komfort v prostoru pergoly a zároveň si zajistit bezpečí věcí uložených pod střechou pergoly. Jeho výhodou je také, že funguje i jako senzor sněhový, ten však zajišťuje stabilitu konstrukce a to tak, že když dojde k zasněžení střechy pergoly otevře lamely do svislé polohy, aby nedošlo ke zbytečnému zatěžování lamel kde by mohlo dojít k poškození prohybem.
Výše uvedená čidla jsou vždy součástí našeho produktu. Další produkty patří k doplňkovému vybavení.

Větrné čidlo

Pro zajištění bezpečnosti screenových rolet nebo jiných pohyblivých prvků doporučujeme využít větrného čidla, které je schopno dát povel řídící jednotce pergoly nebo pohonům screenových rolet. Větrné čidlo zajistí v případě, že dosáhne vítr kritické síly vytažení screenových rolet. Větrná čidla se dají dodat ve dvou variantách.

Sluneční čidlo

Sluneční čidlo je schopno zajistit otevírání a zavírání lamel, screenů. Toto čidlo v samostatném provedení pouze dává základní povel a to stáhni/vytáhni rolety nebo lamely. Samostatně nelze nastavit scénáře a bez zásahu do programu pohonu nelze dočasně vyřadit.

Led Reciever

Díky řídící jednotce lze řešit vypnutí, zapnutí světel a také stmívání, pakliže je stmívání součástí dodávky.

Ovládání

Díky plné kompatibilitě Somfy je toto řešení stavěno na jeden ovladač. Všechny pohony a to jak lamel, screenových rolet, osvětlení a dalších řešíme vždy jedním ovladačem, který může být do ruky a nebo jej můžete umístit kam zákazník chce. Ovladač, který je v základním nastavení je dálkový, ale jako doplňek můžeme zákazníkovi nabídnout nástěnný ovladač a ten nikdy nemusíme vrtat.

Zjistěte si cenu nové pergoly.Zabere to jen pár minut.

Zjistěte si cenu nové pergoly.
Zabere to jen pár minut.

kalkulovat cenu