Ploty LAMARK recenze, hodnocení zákazníků

e-mail z 10. 8. 2019

"Dobrý den, před několika lety jsem si objednal u vaší společnosti kovaný plot. Jsem s ním moc spokojen, již postup při objednání a instalaci byl velmi profesionální. Minulý týden jsem ztratil jedno ze dvou dálkových ovládání a objednal jsem si další. Při párování se mi povedlo neopatrností zrušit i funkci toho původního. Vrata jsem musel otevírat ručně večer i ráno. Stáhl jsem si návod, ale protože vím, že ne vždy a vše v takových dokumetech sedí, zavolal jsem na váš kontaktní telefon, kde jsem požádal o konzultaci. Velice ochotná paní mi pak sdělila, že servismeni jsou mimo pracoviště ozvou se. A teď k tomu poděkování. Nejen, že se skutečně ozval pan Mráz kolem 15:30, který velice ochotně vyslechl mou potíž a poradil, ale pak ještě před 6-tou večerní poskytl další odbornou radu, podle níž jsem opět mohl otevírat bránu pomocí ovladače. Pokládám to za nadstandardní postup a velice si tohoto přístupu vážím. Není v dnešní době moc obvyklý a svědčí o profesionalitě jak vaší společnosti, tak zejména p. Mráze.

Přeju vám hodně úspěchů."

Milan T.

stars5

telefon z 31. 7. 2019

"Děkujeme. Plot se nám moc líbí a chodí se na něj dívat celá vesnice."

Vilém U.

stars5

e-mail z 9. 5. 2019

"Dobrý den,
na podzim r. 2018 proběhla montáž plotu s vjezdovou bránou ve Slavkově u Brna. Prostřednictvím tohoto emailu Vám děkujeme za dodání velmi pohledového plotu, který naše bydlení dělá krásnější. Děkujeme za perfektně odvedenou práci.

S pozdravem Michal Š."

stars5

e-mail ze 30. 4. 2019

"Pane Pavlačko,
chci Vám i ostatním kolegům, kteří se na realizaci dodávky podíleli, upřímně poděkovat za vstřícnost a ochotu, kterou jste vůči nám projevovali. Pro nás to navíc znamená pocit spokojenosti z krásného plotu.
S úctou Magdalena F."

stars5

e-mail z 10. 3. 2019

"Děkuji za spolupráci a skvěle odvedenou práci.
S pozdravem Richard M.
"

stars5

e-mail z 5. 3. 2019

"Děkujeme za velice profesionální montáž!
Zdraví, Jaroslav. H."

stars4

e-mail z 20. 2. 2019

"Dekujeme za plot a vjezdovou branu, vse je moc pekne a bezvadne funguje.
S pozdravem, Roman S."

stars5

e-mail z 13. 2. 2019

"Přeji dobrý den,
chtěl bych ještě jednou poděkovat za spolupráci, tímto bychom měli mít vše vyřešeno. Přeji vše nej v novém roce!
S pozdravem Miroslav S."

stars5

Facebook, příspěvek z 25. 12. 2018

"Chceme touto cestou poděkovat firmě LAMARK za vánoční dárek, který nám darovali ve formě zhotovení oplocení části našeho domu. Plot se nám líbí a co je hlavní, jsme velice spokojení s přístupem a jednáním všech lidí z firmy, kteří se podíleli na realizaci naší zakázky a s kterými jsme se ať osobně nebo přes soc. sítě setkali. Vstřícný, ochotný, odborný i profesionální přístup všech nás velmi mile překvapil a jsme velice rádi, že ke zhotovení oplocení jsme si vybrali tuto českou firmu. Václav a Marie S"
stars5
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.