Tahokov ploty vyrábíme z hliníku. Mají bezúdržbovou úpravu povrchu. Dodáme a namontujeme.

takovov plot

Plot si vybíráte na desítky let, stejně jako spolehlivý vůz, hypotéku na dům nebo milujícího partnera. Při výběru plotu stojíte před řadou důležitých rozhodnutí. Vybírat byste si ovšem měli podle toho, co se líbí a vyhovuje vám, nikoli sousedům či kolemjdoucím. Rádi vám pomůžeme zorientovat se v materiálech, zvolit správnou velikost plotových dílců nebo perfektní vjezdovou bránu, která zapadne na váš pozemek jako ulitá. Výběr konkrétního stylu a designu už je jen a jen na vás.

Proč si vybrat plot od Lamarku?

 

10 let záruka

Přečtěte si více
záručních podmínkách.

 

Originál na míru

Každý plot zaměříme
na místě realizace.

 

Bezúdržbové ploty

Minimální péče o plot

 

 

Od Aše až
po Jablunkov

Oplocení montujeme
po celé České republice.

 

16 000 realizací

Od roku 2004 pilujeme
své dovednosti každý den.

Ploty Lamark sedí na milimetr přesně. Každý plot je originál na zakázku, který přijedeme zaměřit a pomůžeme vám navrhnout i vyladit všechny maličkosti. Jsme připraveni na všechny zvídavé otázky, kalkulace různých materiálových řešení a poskytujeme špičkové poradenství. Plot vyrobíme v našem výrobním areálu v Novém Bydžově, spolehlivě dopravíme k vám domů a během jediného dne namontujeme. Záruční i pozáruční servis jsou samozřejmostí. Tahokov ploty od LAMARKu se vyrábí kompletně z hliníku.
tahokov-ploty-katalog2021

Zalistujte si u kávy tištěným katalogem

Při výběru plotu se rádi natáhnete do svého oblíbeného ušáku nebo si chcete jenom zalistovat katalogem u lampičky před spaním? Žádný problém. Vyplňte nám základní údaje a za pár dnů na vás katalog vykoukne ze schránky.

Prohlédnete si v něm vjezdové brány, vchodové branky i plotové dílce. Jste-li připraveni na realizaci, jistě uvítáte i technický dokument Stavební připravenost.

 

POŠLETE MI KATALOG 

Vyberte si plot vašeho srdce

Na českém trhu působíme od roku 2004. Za tu dobu jsme navrhli, vyrobili a namontovali přes 5 000 plotů. Ke každé realizaci přistupujeme s velkou pokorou, dbáme na perfektní kvalitu i pečlivost provedení. Každý jeden plot pro vás ovšem vyfotit nemůžeme, proto jsme připravili přehled Ukázkových realizací, kde si můžete prohlédnout fotografie vjezdových bran, vchodových branek a plotů. Najdete v nich také přehledné specifikace vybraných projektů.

Podívejte se na tahokov ploty na videu

„Plotové dílce, sloupky, brány i branky vyrábíme z kvalitních materiálů v našem výrobním areálu v Novém Bydžově. Ctíme tradiční postupy, ale zároveň využíváme moderní technologie. Jsme ryze česká firma, která si zakládá na dlouhé životnosti našeho oplocení i na komplexní nabídce služeb poskytované našim zákazníkům.“
Nechte si zjistit cenu nového plotu v našem konfigurátoru.Snadno a za pár minut.

Nechte si zjistit cenu nového plotu v našem konfigurátoru.
Snadno a za pár minut.

kalkulovat cenu
Milan Kučera v plotovém studiu

„Zakládáme si na výrobě oplocení z kvalitních materiálů. Využíváme moderní technologie, současně však ctíme tradiční postupy. Jsme ryze česká firma, která je pyšná na dlouhou životnost svých výrobků a komplexní nabídku souvisejících služeb.“

Milan Kučera
majitel společnosti LAMARK

Kompletní realizace nového plotu

Ploty děláme už přes patnáct let a víme, že celá realizace má své postupy, které nelze uspěchat. Naším cílem je dodávka plotu, který vám vydrží dlouhá léta. A na takovou kvalitu se vyplatí počkat. Nebojte, nebudou to měsíce, ale týdny. Postaráme se o to, abyste s novým plotem neměli prakticky žádné starosti.
Poradíme
Zdarma vás navštíví náš obchodní zástupce.
1

Poradíme

Zdarma vás navštíví náš obchodní zástupce.
Objednáte
Až poté, co obdržíte nezávaznou cenovou nabídku.
2

Objednáte

Až poté, co obdržíte nezávaznou cenovou nabídku.
Zakreslíme
Díky zaměření vytvoříme projektovou dokumentaci.
3

Zakreslíme

Díky zaměření vytvoříme projektovou dokumentaci.
Servisujeme
Nabízíme pravidelný záruční i pozáruční servis.
6

Servisujeme

Nabízíme pravidelný záruční i pozáruční servis.