Co utváří značku LAMARK? Šikovní lidé napříč všemi pracovními pozicemi

Zaměstnanci LAMARKu před výrobní halou v Novém Bydžově
Zaměstnanci LAMARKu před výrobní halou v Novém Bydžově

V současné době patříme na Českém trhu mezi firmy s nějširší nabídkou služeb v rámci realizace plotového řešení. Každý kdo uvažuje o nové bráně, brance a plotu získá od LAMARKu poradenství zdarma. Naši obchodní zástupci pokrývají celou Českou republiku a všem zájemcům poradí přímo v místě realizace. Až následně se můžete rozhodnout, zda-li si plot od LAMARKu pořídíte.

Pokud si objednáte kovaný plot, plot z tahokovu nebo hliníku, ujmou se vás naši technici. Ti u vás doma zaměří místo pro plotovou výplň a následně vám předloží projektovou dokumentaci. Jakmile ji schválíte, začneme plot vyrábět. V tu chvíli přidají ruku k dílu naši kováři a zámečníci. Poslední slovo mají ve výrobní hale LAMARKu lakýrníci. Před výstupní kontrolou dostane produkt unikátní povrchovou úpravu právě od nich. Zajistíme i následnou přepravu na místo a montáž. Montážní skupiny LAMARKu tak završí celé usílí, které standardně trvá 2 - 2,5 měsíce.

Mezi již zmíněnými profesemi se však staráme ještě o řadu dalších činnosí. Produkty neustále vývíjíme a inovujeme. Provozujeme zákaznickou linku pro informace ohledně montáží a servisů. Výrobní proces musí každý den běžet jako namazaný stroj a pravidelně ho i vylepšujeme. V neposlední řadě musíme naše služby i produkty přehledně a atraktivně prezentovat. S tím souvisí i různé technické podklady jako například stavební připravenost před montáží.

Zájem o ploty LAMARK neustále roste a my se ho snažíme reflektovat. Proto pravidelně rozšiřujeme náš tým o další šikovné kolegy. Podívejte se na aktuální nabídku volných pracovních pozic.

0E8E142F-9486-4668-8F9C-98DF3235A089Společný snímek zaměstnanců po firemní poraděV Bydžově i v Hradci mají naši zaměstnanci tolik kávy, kolik chtějí. Kávovar máme jako v kavárně :-)Majitel Milan Kučera se zajímá o to, co by se dalo v LAMARKu vylepšit. Rád o tom diskutuje se zaměstnanci.Takhle vypadá naše plotové studio v Hradci KrálovéHelena Koblmüllerová se stará o zákaznický servisKafe pijeme jedině z našich originálních hrnků :-)Technik pro vývoj a inovace Josef MrázTvorba výkresové dokumentace plotuVánoční dárek pro zaměstnanceVozový park LAMARKuVýroba okovaných konců plotůNahřívání konců plotových tyčíVýroba vjezdové brányVeletržní stánek LAMARKuKomunikace s klientkou na mezinárodním veletrhu FOR ARCH v PrazePracovní oblečení pro zámečníky, svářeče nebo manipulantyMontáž hliníkového plotu u zákazníkaČtení z výkresové dokumentace při výrobě oploceníMontáž plotu u zákazníkaVýrobní závod LAMARKu v Novém Bydžově - Zábědově