Hliníkové ploty mají bezúdržbovou úpravu povrchu. Oplocení dodáváme včetně montáže.

hliníkový plot - luxusní

Plot si vybíráte na desítky let, stejně jako spolehlivý vůz, hypotéku na dům nebo milujícího partnera. Při výběru plotu stojíte před řadou důležitých rozhodnutí. Vybírat byste si ovšem měli podle toho, co se líbí a vyhovuje vám, nikoli sousedům či kolemjdoucím. Rádi vám pomůžeme zorientovat se v materiálech, zvolit správnou velikost plotových dílců nebo perfektní vjezdovou bránu, která zapadne na váš pozemek jako ulitá. Výběr konkrétního stylu a designu už je jen a jen na vás.

Proč si vybrat plot od Lamarku?

 

10 let záruka

Přečtěte si více
záručních podmínkách.

 

Originál na míru

Každý plot zaměříme
na místě realizace.

 

Bezúdržbové ploty

Minimální péče o plot

 

 

Od Aše až
po Jablunkov

Oplocení montujeme
po celé České republice
.

 

16 000 realizací

Od roku 2004 pilujeme
své dovednosti každý den.

Ploty Lamark sedí na milimetr přesně. Každý plot je originál na zakázku, který přijedeme zaměřit a pomůžeme vám navrhnout i vyladit všechny maličkosti. Jsme připraveni na všechny zvídavé otázky, kalkulace různých materiálových řešení a poskytujeme špičkové poradenství. Plot vyrobíme v naší hale v Novém Bydžově, spolehlivě dopravíme k vám domů a během jediného dne namontujeme. Záruční i pozáruční servis jsou samozřejmostí.
hlinikove-ploty-katalog2021

Zalistujte si u kávy tištěným katalogem

Při výběru plotu se rádi natáhnete do svého oblíbeného ušáku nebo si chcete jenom zalistovat katalogem u lampičky před spaním? Žádný problém. Vyplňte nám základní údaje a za pár dnů na vás katalog vykoukne ze schránky.

Prohlédnete si v něm vjezdové brány, vchodové branky i plotové dílce. Jste-li připraveni na realizaci, jistě uvítáte i technický dokument Stavební připravenost.

 

CHCI KATALOG 

Prohlédněte si hliníkové ploty i na videu

„Každý začátek je důležitý. A u výběru plotu to platí dvojnásob. Protože chceme vzít celou realizaci za správný konec, navštívíme každého našeho zákazníka osobně. Přímo na místě poradíme s technickým řešením a navrheme nejrůznější varianty. Naše návštěva je nezávazná a zcela ZDARMA.“
Zjistěte si cenu nového plotu k vašemu pozemku.Zabere to jen pár minut.

Zjistěte si cenu nového plotu k vašemu pozemku.
Zabere to jen pár minut.

kalkulovat cenu
Tomáš Jedlička, obchodní zástupce LAMARKu

„Každý začátek je důležitý. U výběru oplocení dvojnásob. Proto jezdíme ke každému zákazníkovi na konzultace. Můžeme tak poradit s technickým řešením přímo v místě realizace. Tato služba je nezávazná a zcela ZDARMA.“

Tomáš Jedlička
obchodní zástupce LAMARKU

Kompletní realizace nového plotu

Ploty děláme už přes patnáct let a víme, že celá realizace má své postupy, které nelze uspěchat. Naším cílem je dodávka plotu, který vám vydrží dlouhá léta. A na takovou kvalitu se vyplatí počkat. Nebojte, nebudou to měsíce, ale týdny. Postaráme se o to, abyste s novým plotem neměli prakticky žádné starosti.
Poradíme
Zdarma vás navštíví náš obchodní zástupce.
1

Poradíme

Zdarma vás navštíví náš obchodní zástupce.
Objednáte
Až poté, co obdržíte nezávaznou cenovou nabídku.
2

Objednáte

Až poté, co obdržíte nezávaznou cenovou nabídku.
Zakreslíme
Díky zaměření vytvoříme projektovou dokumentaci.
3

Zakreslíme

Díky zaměření vytvoříme projektovou dokumentaci.
Servisujeme
Nabízíme pravidelný záruční i pozáruční servis.
6

Servisujeme

Nabízíme pravidelný záruční i pozáruční servis.