Český výrobce designových plotů, bran a pergol

Výrobní závod společnosti LAMARK v Novém Bydžově
Výrobní závod společnosti LAMARK v Novém Bydžově
 
Ryze česká společnost LAMARK si za 20 let na trhu vybudovala stejné postavení jako ploty u domů našich zákazníků. Stojí na stabilních základech, dělá opravdovou parádu a ručí za vysokou kvalitu. Našim zákazníkům dnes nabízíme kompletní realizaci nového plotu. Přijedeme ho zaměřit a rádi vám poradíme, jak jednotlivé prvky vyřešit a naplánovat. Plot zakreslíme a dodáme vám kompletní projektovou dokumentaci.
V našem výrobním závodě v Novém Bydžově nový plot vyrobíme – jeho výrobu svěřujeme specialistům a dbáme na každý jednotlivý detail. Plot vám dovezeme, namontujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Náš plot bude zkrášlovat okolí vašeho domu bez údržby minimálně 30 let a věříme, že vám bude dělat velkou radost. V roce 2021 začala společnost LAMARK vyrábět také hliníkové pergoly. 

Z historie firmy LAMARK

Když v roce 2004 přišel Milan Kučera s myšlenkou vyrábět kvalitní české ploty na míru, čítal jeho první tým jenom hrstku nadšenců. Ovšem nápad na trhu rezonoval, o kvalitní ploty začal být zájem a LAMARK se postupně rozrůstal. Dnes platí v regionu Hradce Králové za respektovaného zaměstnavatele a firma LAMARK se neustále postupně rozšiřuje. V roce 2016 začal být o kvalitní kované a hliníkové ploty takový zájem, že se Lamark musel přesunout do vlastní výrobní haly, kde se dnes o produkci stará několik desítek pracovníků.

Hodnoty firmy LAMARK

Doba se mění – někdy je v módě patina na kovaném plotu, za dva roky zase sklízí úspěch neprůhledné hliníkové ploty. Co však zůstává neměnné, jsou naše hodnoty. Zakládáme si na neustálém vylepšování našich produktů, hledání novějších technologií a vytváření trendů v oboru. Stejnou měrou se snažíme posouvat naše služby – chceme, aby si naši zákazníci odnášeli pozitivní zákaznický zážitek z celé realizace plotu.
 
Naše firma se zapojila do projektu Nenech to být (NNTB). NNTB slouží jako anonymní online schránka důvěry pro zaměstnance i veřejnost. Schránku najdete zde.
qr kod nenech to být

Inspirujte se našimi realizacemi

Hliníkový plot
Kovaný plot
Plot z tahokovu
Hliníkový plot
Kovaný plot
Bioklimatická pergola LAMARK - Hradec Králové 2023 2
Bioklimatická pergola LAMARK - Plzeň 2023 5
Bioklimatická pergola LAMARK - Městec Králové 2023 04
Bioklimatická pergola LAMARK - Nový Bydžov dětské hřiště 2023 5
Bioklimatická pergola LAMARK - Nehvizdy 2023 6
Plot z tahokovu
Hliníkový plot
Kovaný plot
Plot z tahokovu
Hliníkový plot
Bioklimatická pergola LAMARK - Kondrac 2023 4
Bioklimatická pergola LAMARK - Městec Králové 2023 6
Bioklimatická pergola Těchlovice 07
Bioklimatická pergola LAMARK - Nový Bydžov dětské hřiště 2023 4
Bioklimatická pergola LAMARK - Nehvizdy 2023 1
Kovaný plot
Plot z tahokovu
Hliníkový plot
Kovaný plot
Plot z tahokovu