Hliníkové ploty, plotové dílce

Plotový dílec
Plotový dílec

Plotové dílce LAMARK vyrábíme stejně jako všechny další prvky oplocení na míru, přesně dle zaměření u vás doma. U hliníkových plotových dílců doporučujeme volit spíše menší výšku (pokud má plot podezdívku tak do 100cm, pokud bude až od země pak 150 – 160 cm). Ta je esteticky atraktivnější a takové plot se hodí velmi dobře například k rodinnému domu. Poměr stran u dílců doporučujeme držet v poměru 1:2 (výška:šířka) případně 1:2,5. Všechny rozměry jsou však zcela na vás a vyrobíme je dle vašeho přání. Stříšky sloupků plotu by měly být nad horní hranicí plotových dílců.

Detail uchycení plotového dílce
Hliníkový plotový dílec LAMARK, motiv Lugo
Hliníkový plotový dílec, motiv Viana
Hliníkový plotový dílec, motiv Viana
Hliníkový plotový dílec, motiv Viana, černá
Plotový dílec LAMARK, motiv Lugo, šedá antracitová barva
Plotové dílce z hliníku lze objednat samostatně nebo společně s vjezdovou bránou a vchodovou brankou. Součástí jedné objednávky může být samozřejmě více plotových dílců stejných nebo různých rozměrů.

Jsou bezúdržbové

Nemusíte se bát nákladů na renovaci. Hliník sám o sobě nekoroduje. Finální úpravou je nanášení práškové barvy, která se následně vypaluje v peci. I díky tomu můžeme na všechny prvky oplocení LAMARK dávat našim zákazníkům záruku 10 let.
Už máte vybráno?

Už máte vybráno?

kalkulovat cenu