Vchodové branky z tahokovu

Vchodová branka
Vchodová branka
Potřebujete na váš pozemek kromě vjezdu také vchod? Tahokov vchodové branky od LAMARKU můžete objednávat v kompaktním designu s vjezdovými bránami a plotovými dílci. Plotová branka se otevírá pomocí profesionálních a regulovatelných pantů, které zajistí, že zámek zapadne přesně do připraveného protikusu. Klienti LAMARKu objednávají spíše jednokřídlé provedení vchodových branek. Umíme nabídnout ale i řešení dvoukřídlé branky. Tahokov ploty od LAMARKu se vyrábí kompletně z hliníku.
Nerezové madlo vchodová branky z tahokovu
Regulovatelné panty pro vchodovou branku
Vchodová branka z tahokovu s nerezovou klikou
Vchodovou branku z tahokovu lze objednat samostatně nebo společně s vjezdovou bránou a plotovými dílci. Součástí jedné objednávky může být samozřejmě více vchodových branek stejných nebo různých rozměrů.
nerezová klika - KL4
nerezová klika - KL4
nerezová klika - KL5
nerezová klika - KL5
nerezové madlo - MA2
nerezové madlo - MA2
nerezové madlo - MA3
nerezové madlo - MA3
nerezové madlo - MA4
nerezové madlo - MA4
nerezové madlo - MA5
nerezové madlo - MA5
Už máte vybráno?

Už máte vybráno?

kalkulovat cenu

Rozměr branky dle vašeho přání

Nejčastější šířka branky se pohybuje kolem 1m a výšku zpravidla definuje výška ostatních prvků (brány a plotových dílců). Vchodové branky vyrábíme každopádně na míru. Přesně podle vašich potřeb a na základě zaměření u vás doma.

Součástí klika nebo madlo a FAB vložka

U tahokov branek LAMARK můžete vybírat z nabídky 2 variant klik a 2 madel vždy v nerezovém provedení. Standardně je součástí branky vložka FAB a může být doplněna i elektrozámkem.

Detail na madlo vchodové branky z tahokovuVchodová branka s výplní tahokovVchodová branka z tahokovu v bílé barvěJäklový vchodová branky s výplní tahokovVchodová branka montovaná vedle vjezdové brányVchodová branka z tahokovu montovaná do štípaného betonuVchodová branka s výplní z tahokovuVchodová branka z tahokovu osazená nerezovým madlem